Mūsų Teikiamos Paslaugos

Kuriame aplikacijas Apple iOS (iPhone, iPad, iPod touch) ir Google Android (Samsung, HTC, Sony Ericsson ir kt.) operacinėms sistemoms, kurios sudaro daugiau kaip 80% visų išmaniųjų įrenginių rinkos. Esame oficialūs ir sertifikuoti Apple iOS ir Google Android vystytojai.

Kuriame įvairaus pobūdžio, sudėtingumo bei paskirties internetines svetaines bei internetines parduotuves. Mes vadovaujamės principu, jog internetinės svetainės dizainas turi būti dailus, lyg raudona prisirpusi braškė, nes internetinė svetainė yra Jūsų kompanijos veidas!

Visos modernios įmonės šiais laikais naudoja kompiuterines - informacines sistemas. Sklandžiai ir be trugdžių veikianti sistema gali ženkliai pagerinti darbo kokybę bei našumą. Mes patarsime Jums bet kokiais IT klausimais, įdiegsime norimą sistemą bei ją prižiūrėsime!

Kuriame įvairaus pobūdžio, sudėtingumo bei paskirties programas Windows ir Mac OS operacinėms sistemoms. Gerai organizuota ir produktyvi veikla gali smarkiai padidinti darbo našumą!


Internetinių parduotuvių paklausa labai spačiai auga ir vis daugiau įmonių jas įsigyja. Tai paaiškinama labai paprastai: internetinės parduotuvės - tai labai greitas, patogus, paprastas ir saugus būdas įsigyti prekes ar paslaugas. E-shopai ženkliai praplėčia potencialių Jūsų klientų ratą!

Populiariausiu socialiniu tinklu Facebook Lietuvoje naudojasi daugiau kaip 1 mln. vartotojų, iš kurių 80% yra iki 35 metų amžiaus. Facebook aplikacijų galimybės ir tikslai yra labai įvairūs. Aplikacija gali būti puiki reklama ir marketingo dalis Jūsų verslui.

Kuriame įvairaus pobūdžio, sudėtingumo bei paskirties Flash turinį. Naujos kartos tinklapiai sunkiai įsvaizduojami be Flash animacijos ar subtilių papildomų efektų. Naudojant Flash technologiją informaciją galima pateikti labai originaliai, nes greta paprastų grafinių elemntų galima naudoti video medžiagą ir muzikinius failus!