Mobiliosios Aplikacijos

Buvo laikai, kai informacinių technologijų ir verslo rinkoje labai dažnai skambėdavo ši frazė: „kiekviena kompanija turi turėti internetinę svetainę". Šie laikai jau praėjo dėl vienos labai paprastos priežasties: visos kompanijos internetines svetaines tiesiog jau turi. O tiems, kurie jos dar neturi, mes galėtume pagelbėti.

Na, o šiandien yra kai kas kita, ką kompanijos privalo turėti ir laikui bėgant turės, kaip ir internetines svetaines. Tai mobiliosios aplikacijos! Ar žinojote, kad maždaug 160,000 naujų išmaniųjų telefonų yra aktyvuojama kiekvieną dieną. Tad vis daugiau informacijos yra ieškoma ir randama naudojantis būtent išmaniaisiais įreginiais, o ne tradiciniais būdais. Tai nėra nauja, o priešingai - smarkiai įsibėgėjusi industrija, kurios nauda verslui yra laiko patikrinta ir garantuota.

Čia pateiktos keturios mobiliųjų aplikacijų rūšys, kurios gali smarkiai padėti Jūsų versui:

Reklaminės/marketingo aplikacijos

Kalbant apie mobiliųjų aplikacijų turgus (App Markets) daugelis kompanijų dideliu privalumu laiko tai, kad jose galima laisvai reklamuoti savo prekes bei paslaugas ir tai ištiesų yra potencialiai labai efektyvus mobiliųjų aplikacijų panaudojimas. Viskas ką jums reikia padaryti yra pasinaudoti galimybe ir išleisti nemokamą mobiliąją aplikaciją, kuri darytų ką nors naudingo. Taip Jūs galite sulaukti tūkstančių greitų atsisiuntimų ir aplikaciją tiesiogiai susieti su Jūsų internetine sveteine, taigi vartotojai paprastai ir patogiai gali atrasti Jūsų produktus bei paslaugas. Be to jeigu vartotojas Jūsų aplikacijos ir neatsisiųs, jis greičiausiai ją pamatys aplikacijų turguje (App Market) ir taip Jūs didinsite savo vardo ar prekės ženklo žinomumą.

Aplikacijos skirtos papildyti Jūsų verslą

Kitas būdas kaip kompanijos gali išnaudoti mobiliąsias aplikacijas yra suteikti patogumo savo klientams. Pavyzdžiui daugelis bankų šiandien turi mobiliąsias aplikacijas, kurios leidžia klientams naudotis savo sąskaitomis nesant prie kompiuterio. Tai yra puikus būdas padaryti savo paslaugą daug greitesnę ir patogesnę. Daugelis įmonių turi mobiliąsias aplikacijas kuriose aiškai ir patogiai yra pateikta jų produkcija, kainos, akcijos bei galimybė užsisakyti prekę, užduoti klausimą susijusį su konkrečia preke, gauti informaciją apie užsakytą ar gaminamą prekę. Pagalvokite apie tai, kaip nemokama aplikacija galėtų pagerinti Jūsų teikiamas paslaugas bei jų kokybę.

Aplikacijos skirtos naudoti įmonės viduje

Aplikcaijos nėra tik pajamų šaltinis ar reklamos bei marketingo dalis. Prisiminkime, kad šiais laikais su išmaniaisiais telefonais nesiskiria 24/7 ne tik Jūsų klientai bet ir darbuotojai. Aplikacijos gali padėti Jūsų personalui atlikti darbą greičiau, perduoti ir sekti informaciją daug efektyviau bei komunikuoti daug patogiau. Tai galėtų padėti sumažinti išlaidas ir klaidų skaičių. Tai yra labai panašu į pagal užsakymą užsakytas kompiuterines programas , tačiaus su daugiau mobilumo.

Aplikacijos skirtos uždirbti tiesiog iš savęs

Žinoma į aplikacijas nereikia žiūrėti tiktai kaip į priedą prie verslo. Jos pačios gali atnešti nemažą pelną. Pavyzdžiui kompanijos „Rovio" žaidiamas „Angry Birds" kiekvieną dieną uždirba 500 - 600 tūkstančių dolerių. Taigi jeigu turite gerą idėją nedvejokite ir kreipkitės, nes jau rytoj Jūsų idėja gali būti įgyvendinta kieno nors kito!

Kitaip sakant Jūs tikrai prarandate nesuskaičiuojamą kiekį galimybių reklamuoti savo veiklą, pritraukti naujų klientų, suteikti daugiau patogumo savo klientams bei savo darbuotojams ir gauti papildomų pajamų jeigu dar neturite mobiliosios aplikacijos. O jeigu ją ir turite, galbūt per daug siaurai galvojate apie jos galimybes? Pagalvokite kokie mobiliųjų aplikacijų privalumai galėtų būti panaudojami Jūsų veikloje. Mes tikime, kad tai būtų didžioji dauguma iš prieš tai minėtų. Išmanieji įrenginiai, nepaisant savo teikiamų privalumų, vis dar yra ankstyvoje stadijoje, taigi dabar yra pats laikas pradėti išnaudoti visą jų potencialą.