Flash Animacijos ir Visas AS3 Programavimas

Flash platforma leidžia Jums lengvai pasiekti daugiau kaip 1.3 milijardo vartotojų naudojant interneto naršykles ir Flash technologijos palaikomas operacines sistemas. Dėka naujo Flash inžinierių sukurto grafikos atvaizdavimo variklio pavadinimu ,,Stage3D", Flash pilnai išnaudoja visus įrenginio, kuriame veikia Jūsų aplikacija, aparatinius resursus. Būtent dėl Stage3D architektūros, Jūsų Flash turinys yra auksčiausios kokybės, didžiojoje dalyje šiandieninių kompiuterių. Mes pilnai išnaudojame šį grafikos variklį ir galime pasiūlyti aukščiausios kokybės Flash animacijas bei aplikacijas.

Flash technologija yra laiko patikrinta ir didžioji dalis Web aplikacijų bei žaidimų naudoja būtent ją. 9 iš 10 Facebook žaidimų yra pagaminti naudojant Flash'ą, didžiausi internetinių žaidimų tinklai, tokie kaip DNA, GREE ir Tencent savo žaidimams taip pat naudoja Flash'ą.

Per paskutinius keletą metų smarkiai pasikeitusi Flash platforma yra pagrindinis įrankis, naudojamas suteikti aukšiausios klasės Web turinį vartotojams. Į tai įeina žaidimai, video turinys, muzikinės aplikacijos, verslui skirti įrankiai ar jų sistemos, bei bet kokia kita vizualiai puikiai atrodanti medžiaga.